Vai jumts var būt mūžīgs? No kā ir atkarīga tā ilgmūžība?

Ekspluatācijas procesā, lai cik tā nebūtu kvalitatīva, tā tiek daudzu faktoru ietekmēta, kuru ietekme nebūt nav pozitīva. Ultravioleta starojuma, nokrišņu, temperatūru svārstību, liela sniega daudzuma un citu faktoru rezultātā jumta segums „nodilst”, bojājas hidroizolācija, notiek citi deformācijas traucējumi un rezultātā ir nepieciešams steidzams jumta seguma remonts.

Jumta remonts var būt:

  • Punktveida – šajā gadījumā ir nepieciešams neliels aktuāls jumta remonts ar bojātu gabalu aizvietošanu
  • Kapitālais – ja jumts tika izsmēlis savu resursu, jumta segums var būt pilnībā nomainīts. Šajā gadījumā nākas demontēt vecu jumtu un uzstādīt jaunu, kas identiska vecajai.

Pēc jumta personīgās inspekcijas mūsu uzņēmuma speciālisti maksimāli īsos termiņos izveidos pilnu tāmi, ņemot vērā visus paredzamus izdevumus (seguma materiāli, darbs, kā arī sastatņu un speciālas tehnikas noma nepieciešamības gadījumā). Tas ļaus Jums prognozēt turpmākos izdevumus seguma remontam vai nomaiņai.

Jāatzīmē, ka remonts tiek veikts ar profesionāliem, pieredzējušiem meistariem, kas stingri ievēro tehnoloģijas un visas drošības tehnikas normas, kā arī ir nodrošināti ar visām nepieciešamajām atļaujām tādu darba veidu veikšanai.