Kļūsim par neaizvietojamu palīgu jebkuras sarežģītības uzdevumu risināšanā!

Mūsu komandas galvenā vērtība ir uzmanīga un cienīga attieksme pret klientu. Rēķinoties uz ilgtermiņa sadarbību, mēs tiecamies nevis uz acumirklīgu peļņu, bet gan uz maksimāli komfortablu un elastīgu mijiedarbību ar pasūtītāju. Zinot, cik svarīga ir cieņa un uzticība starp partneriem, un zinot, cik nepatīkams ir lēnums un neizpildīgumu, mēs cenšamies attaisnot mūsu klientu cerības.

Mūsu klientiem tiek sniegta iespēja saņemt industriālo darbu un remontdarbu pilnu kompleksu. Uzņēmumā strādā pieredzējušu speciālistu komanda, kuriem ir visas nepieciešamās iemaņas un zināšanas jebkuras sarežģītības pakāpes darbu veikšanai.

Profesionalitāte, individuāla pieeja un elastība – lūk, trīs vaļi, uz kuriem balstās mūsu uzņēmums!

Kompānijai „KUBER” ir Vispārējas Civiltiesiskās Atbildības apdrošināšanas polise (150 000 EUR), kuras uzdevums ir atlīdzināt gan tiešos, gan izrietošos izdevumus saistībā ar trešo personu veselībai, dzīvībai, fiziskajam stāvoklim nodarītu kaitējumu vai īpašuma bojājumu, veicot saimniecisko darbību. Šis apdrošināšanas veids ir domāts ražošanas, tirdzniecības, nekustamo īpašumu apsaimniekošanas, būvniecības un cita veida pakalpojumu sniegšanas uzņēmumiem.